sadsad x
asdasd

Teslimat

• Kargo ücreti nedir?

Yurt içi siparişlerde kargo ücreti 50 TL’dir. 1500 TL ve üzeri tüm yurt içi alışverişlerde kargo ücretsizdir.

Yurt dışı siparişlerinde gönderilen bölgeye ve sipariş verilen ürünlerin desilerine (ağırlıklarına) göre değişmektedir. Siparişiniz oluşturulduğunda web sitemizde otomatik olarak hesaplanacaktır. Siparişinizi onaylamadan sepet aşamasında iken siparişinizin kargo ücretini görüntüleyebilirsiniz.

• Hangi kargo şirketi ile gönderim sağlıyorsunuz?

Siparişler, Kargola Taşımacılık ile gönderilmektedir.

Yurt içi siparişlerini, aracı şirket (Kargola Taşımacılık) Aras Kargo’ya devreder.


Yurt dışı siparişlerinde paketiniz PTS Kargo'ya teslim edilir. PTS kargo yurt dışına FedEx ile gönderim sağlar.

• Siparişim kargoya ne zaman teslim edilir?

Sipariş verilen ürün, 1-10 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Siparişleri en kısa sürede teslim etmek için gayret gösteriyoruz. Yoğun zamanlarda kargo teslim süresi biraz daha uzun sürebilir.

Kargo paketi tarafımızdan teslim aldıktan sonra ortalama 1-3 iş günü içerisinde adrese teslim eder. Dağıtım yapan varış şubesinin yoğunluğuna göre teslimat süresi değişebilmektedir. 

• Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde email aracılığı ile bilgilendirilirsiniz. Bu email içerisindeki kargo takip kodu ve linki üzerinden siparişini takip edebilirsin.

Kargonuzun şubeden çıkışı olduğunda takip kodunuz ve takip linkiniz kargo tarafından sms olarak gelecektir.

Kargo takip kodunuz ya da sipariş oluştururken verilen AS ile başlayan 12 haneli sipariş kodunuz ile bu panelden de kontrol edebilirsiniz:
https://kargola.com/kargo-takip/

• Kargo ile ilgili mail almadım. Ne yapmalıyım?

Lütfen ilk önce mail hesabındaki "GEREKSİZ" veya "SPAM" kutunuzu kontrol edin. Eğer yine de maili bulamıyorsan, Whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsin.

• Kargom geldiğinde evde değildim. Ne yapmalıyım?

 Teslimat anında adreste bulunmadığınız ya da kargonuzu teslim almadığınız takdirde, kargo firmamız sizinle iletişime geçmektedir. Genellikle kargonuz; adresine en yakın Aras Kargo şubesine gönderilmekte ve 2 iş günü şubede beklemektedir. 2 iş günü içerisinde şubeden kargonuzu teslim almadığınız taktirde kargonuza iade işlemi yapılarak bize dönmektedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.