Kadın Sweatshirt Modelleri ve Fiyatları

Kadınların rahatlık denildiği zaman akıllarına ilk gelen giyim ürünleri sweatshirtlerdir. Spor yaparken, evde geçirilen rahat bir günde veya dışarı çıkarken üzerinize alacağınız bir sweatshirt, o günü mutlaka rahat bir şekilde geçirmenizi sağlayacaktır. Rahat kombinlerin olmazsa olmazı bu giyim ürününe Aybikestil farkıyla ulaşabilir, kaliteli bir model satın alabilirsiniz.

Puf ve 3 iplik pamuklu kumaştan ürettiğimiz sweatshirt modellerimizi her mevsim ve istediğiniz her an giyebilirsiniz. Dilerseniz yine bu kategoride yer verdiğimiz eşofman altı seçeneğimizle uyumlu kombinler oluşturarak sweatshirt modellerini giyebilirsiniz. Uygun fiyat ve taksitli ödeme seçeneklerimizi değerlendirmeden, sweatshirt seçimi yapmayın.

Sweatshirt Modelleri

Sweatshirt modellerimiz arasında puf kumaşıyla ürettiğimiz model, her mevsim giyilebilecek özgün bir modeldir. Puf kumaşı su geçirmez özelliğe sahip olduğundan, bu modeli yağmurlu günlerde bile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Özellikle kapüşonlu olduğu için, yağışlı mevsimlerde oldukça kullanışlı bir model olarak ön plana çıkmaktadır. Modele bej rengiyle sahip olabilir, dilerseniz eşofman kategorimizden aynı kumaş ve renge sahip eşofman altını da satın alarak modeli kombin olarak giyebilirsiniz.

3 iplik pamuklu kumaştan dokunan sweatshirt modellerimiz, genellikle kış aylarında giymek için uygundur. Fakat dilediğiniz mevsimde bu sweatshirt modellerimizi kullanmanızın mümkün olabildiğini söylemeliyiz. Füme, beyaz ve siyah renklere sahip olabileceğiniz modelin standart bedeni birçok vücut tipine uygundur.

Sweatshirt Kombin Önerileri

Sweatshirt rahat giyimin en önemli parçalarından birisi olduğundan, birçok stille mükemmel bir uyum yakalamanın mümkün olduğu aşikârdır. Sweatshirt, şal ve İspanyol paça pantolon modelleri oluşturabileceğiniz oldukça şık bir kombindir. Bu kombini aktif bir şehir hayatında rahatlık için her zaman giyebilirsiniz.

Sweatshirt, jean pantolon ve babet kombini modellerimizi yaz aylarında bile kullanabileceğiniz bir parça haline getirmektedir. Bu kombini botla tamamlayarak kış aylarında da giyebilirsiniz.

Sweatshirt, tayt ve çizme kombini oldukça havalı bir görünüm için idealdir. Özellikle sweatshirt rengiyle uyumlu bir çizme seçerseniz, giyiminizle dikkatleri üzerinize kolaylıkla toplayabilirsiniz.

Sweatshirt, kumaş pantolon ve kaban kombini de kullanmayı göz ardı etmemeniz gereken bir stildir. Trend bir akım olarak öne çıkan bu kombin günlük tarzınızı pratik bir şekilde oluşturmanızı sağlayacaktır.
Para Birimi
TRYTürk lirası
EUR Euro