sadsad x
asdasd

İade ve Değişim


Bizden sipariş ettiğin her şeyi beğeneceğini umuyoruz. Memnun olmadığın durumlarda; teslim aldığın tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir veya değişim yapabilirsin. İade ettiğin ürün için yaptığın ödeme; aynı ödeme yöntemi üzerinden aşağıdaki koşullar sağlandığında tam olarak geri iade edilecek.

Ürün iadesi ve değişimi için aşağıdaki şartların sağlanması gerekmektedir. Sana daha iyi ve hızlı hizmet verebilmemiz için aşağıdaki durumların ve şartların sağlandığını kontrol etmelisin. Herhangi bir sorunda, Aybikesil Müşteri Hizmetleri ile WhatsApp hattımız üzerinden iletişime geçebilirsin.İade - Değişim Politikası ve Koşulları

• İade ve değişimde tüm kargo ücretleri satıcıya aittir.

• Ürün teslim tarihi üzerinden 14 günü geçmiş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

• Tahrip edilmiş, kullanılmış, yıkanılmış, etiketi bozulmuş ve satın alma özelliği kaybolmuş ürünlerin geri iadesi ve değişimi yapılamaz.

• İade ve değişim koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması iade ve değişim kapsamı dışındadır.
İade ve Değişim Süreci


• İade veya değişim yapmak istediğin ürünler ile ilgili sipariş faturasını; iade veya değişim yapmak istediğin ürünlerle birlikte gönderilmesi gerekmektedir.

• Aras Kargo ile gelen siparişlerin iadesi için aşağıda belirtilen müşteri numarası ile birlikte en yakın Aras Kargo şubesine verilmesi gerekmektedir.

• Aras Kargo Müşteri No: 1733844311334 (Kargola Taşımacılık A.Ş - Terazidere Şubesi)Ücret İade Süreci

• Kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapmışsanız; iadesi gerçekleşen ürünün ödemesi, alışveriş yapmış olduğunuz kredi kartı/banka kartınıza iade kabulü onayından sonra bankanızın prosedürlerine göre en geç 10 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. Para iadeniz tarafımızca onaylandıktan sonraki bu 10 iş günü içerisindeki tüm süreci bankanız ile görüşerek takip etmeniz gerekmektedir.

• Eft/havale yoluyla ödeme gerçekleştirdiyseniz iade kabulü onayından sonra en geç 7 iş günü içinde geri ödeme gerçekleşecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.