sadsad x
asdasd

İade ve Değişim


Bizden sipariş ettiğin her şeyi beğeneceğini umuyoruz. Memnun olmadığın durumlarda; teslim aldığın tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir veya değişim yapabilirsin. İade ettiğin ürün için yaptığın ödeme; aynı ödeme yöntemi üzerinden aşağıdaki koşullar sağlandığında geri iade edilecek.

Ürün iadesi ve değişimi için aşağıdaki şartların sağlanması gerekmektedir. Sana daha iyi ve hızlı hizmet verebilmemiz için aşağıdaki durumların ve şartların sağlandığını kontrol etmelisin. Herhangi bir sorunda, Aybikesil Müşteri Hizmetleri ile WhatsApp hattımız üzerinden iletişime geçebilirsin.İade - Değişim Politikası ve Koşulları

• İade ve değişimde tüm kargo ücretleri satıcıya aittir.

• Ürün teslim tarihi üzerinden 14 günü geçmiş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

• Tahrip edilmiş, kullanılmış, yıkanmış, etiketi bozulmuş ve satın alma özelliği kaybolmuş ürünlerin geri iadesi ve değişimi yapılamaz.

• İade ve değişim koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması iade ve değişim kapsamı dışındadır.
İade ve Değişim Süreci


•İade/değişim kargosu gönderilirken karşı ödemeli gönderilir ve kargonun ücreti tarafımıza aittir.

• İade veya değişim yapmak istediğiniz ürünlerin, paketinizden çıkan iade/değişim formu ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.

• Aras Kargo ile gelen siparişlerin iadesi için aşağıda belirtilen müşteri numarası ile birlikte en yakın Aras Kargo şubesine verilmesi gerekmektedir. Paketin üzerine AYBİKESTİL yazarak belirtebilirsiniz.

• Aras Kargo Müşteri No: 2406454551213

• Sipariş verdiğiniz isimle iade kargonuzu gönderdiğiniz isim farklı ise ya da paketin içine iade/değişim formu konulmadan gönderildiyse lüften whatsapp hattımıza bildiriniz. İsim farklılığı olduğu ve sipariş kaydına ulaşamadığımız durumlarda kayıtsız iadeler not edilmektedir fakat süreç uzamaktadır.Ücret İade Süreci

• İade olarak gönderilen paketler önce anlaşmalı olduğumuz Terazidere Aras Kargo Şubesi'ne ulaşıp, şubeden belli aralıklarla bize teslim edilmektedir. İade kargonuzun kargo hareketlerinde teslim edildi yazması, paketinizin şubeye ulaştığı anlamına gerekmektedir. Şubeden gelen iadelerin aynı gün içinde paket açılımı ve iade işlemleri yapılıp size kargonuzun ulaştığı ve işleminizin yapıldığının bilgisi verilmektedir. 

• Kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapmışsanız; iadesi gerçekleşen ürünün ödemesi alışveriş yapmış olduğunuz kredi kartı/banka kartınıza iade kabulü onayından sonra bankanızın prosedürlerine göre en geç 10 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. Para iadeniz tarafımızca onaylandıktan sonraki 10 iş günü içerisindeki tüm süreci bankanız ile görüşerek takip etmeniz gerekmektedir.

• Eft/havale yoluyla ödeme gerçekleştirdiyseniz iade kabulü onayından sonra en geç 7 iş günü içinde geri ödeme gerçekleşecektir.

• Sipariş verdiğiniz ürün/ürünlerde herhangi bir üretim hatası ya da yanlış gönderim vb. satıcı kaynaklı hata varsa ürün ücretiniz ve kargo ücretiniz tamamen iade edilecektir. Cayma hakkı kapsamında yapılan iadelerde de ürün tutarının tamamı iade edilir fakat sipariş verilirken ödenen kargo ücreti iade edilmez. Bu ücret siparişin teslimatı için kargonun tahsil aldığı ve bizden kargoya aktarılan ücrettir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.