sadsad x
asdasd
Garanti ve İade Koşulları

Siparişleriniz Kargola Taşımacılık ile gönderilmektedir.

Garanti ve İade Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Değişim için göndereceğiniz ürün / ürünler kullanılmamış, tadilat görmemiş olması (zarar görmemiş halde) teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 14 gün içerisinde kargoya verilebilir.
Ürününüzü kargoya verdiğinizde içerisinde fatura koymanız gerekmektedir. Gönderebileceğiniz kargo KARGOLA ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.
Değişimde (kampanyalı ürünler hariç) tüm kargo ücretleri firmamıza aittir.
Değişim hakkının kullanılması için 14 (on dört) günlük süre içinde satıcı’ya telefon ile whatsapp üzerinden (+0507 922 1752 ) bildirimde bulunulması gerekmektedir.
Aras kargo ile gelen siparişlerin iadesi için aşağıda belirtilen müşteri numarası ile birlikte en yakın Aras kargo şubesine verilmesi gerekmektedir.Değişim ürününüz ulaştığı taktirde whatsapp hattımızdan sizlere dönüş olmaktadır.
Aras Kargo Müşteri no: 1733844311334 (Kargola Taşımacılık A.ş - Kamelya Şubesi)


Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.
İade işlemi için ürünün faturasının gönderilmesi gerekmektedir.
Kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmez.
İade hakkının kullanılması için 14 (on dört) günlük süre içinde satıcı’ya telefon ile whatsapp üzerinden (+0507 922 1752 ) bildirimde bulunulması gerekmektedir.
Aras Kargo (Kargola Taşımacılık A.ş - Kamelya Şubesi)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.