Aybike Stil
whatsapp:05079221752
mail:destek@aybikestil.com

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bize mesaj göndermeden önce lütfen bu bölüme gözatın.

Size nasıl ulaşabilirim ve çalışma saatleriniz nedir?

Bize web sitemizden, whatsapptan veya mail ile ulaşabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz 10:00-19:00 arasıdır. Pazar günleri çalışmamaktayız.

Nasıl sipariş verebilirim?

Web sitemizden online olarak rahatlıkla ve beklemeden siparişinizi verebilirsiniz. Destek almak için de whatsapp butonunu kullanarak müşteri danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Stoklu ve mevcut ürünler satıldığında hemen kargo yapılmaktadır. Yeni dikim ve özel siparişler ise ortalama yedi iş günü içerisinde hazırlanmaktadır. Hazır stoklu ürünlerde değişim olmaktadır. Özel dikim ve ekstra siparişlerinizde iade ve değişim yapılmamaktadır. Size özel üretimlerde ücret havale ile alınıp, sonra dikim aşamasına geçilmektedir. Tüm iletişimi whatsapp kanalı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Showroom'unuz varmı? Ürünü satın almadan önce deneyebilir miyim?

Ürünlerimizi deneyerek almak isteyenler randevu sistemi ile yerimizi ziyaret edip alışveriş yapabilmektedirler.

Teslimat ve kargo süreçleri nasıl işliyor?

Kargo bedeli alıcıya aittir. Kargo bedeli 10₺’dir. PTT kargo ile yollanılmaktadır. Kapıda ödeme bedelini biz ödemekteyiz. Ürününüz kargoya verildiğinde şirket hattımız tarafından ve aynı zamanda PTT’den telefonunuza bilgi mesajı yollanılmaktadır. Gelen mesajdaki kargo takip numarası ile paketinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Ödeme yöntemleri nelerdir?

Ptt ile kapıda nakit ödeme. Banka havalesi. Web sitemizden kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Yurt dışından sipariş ve ödeme süreci nasıl işliyor?

Bankamızın euro hesabına havale, western union veya paypall ile ödeme yaptıktan sonra siparişiniz hazırlanmaktadır. Ödemelere kargo bedelini de ekleyerek kabul etmekteyiz.

İade ve değişim işlemleri nasıl işliyor?

Müşteri 3 gün içerisinde ürünün kargo bedelini karşılamak sureti ile değişim hakkına sahiptir.
Müşteri kusurlu ürün durumunda 3 gün içerisinde ürünü geri iade veya değişim yapabilmektedir. Hatalı ve kusurlu ürünlerde kargo firmamıza aittir. Özel dikim veya siparişlerde kusur yoksa iade ve değişim yapılmamaktadır.
Müşteri kusur durumu söz konusu olmadığı takdirde 3 gün içerisinde ürünün kargo bedelini karşılamak suretiyle iade hakkına sahiptirler. İade edilen ürün elimize ulaştığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde ücret hesabınıza yollanmaktadır. Tarafımıza ödemeli yollanan kargolar Ptt ile gönderilmelidir. Aksi takdirde kabul edilmemektedir.

Ürünler etiketi koparılmamış, paketinde, yıkanmış veya ütülenmemiş, kullanılmamış olmalıdır. Yoksa iade veya değişim gerçekleşmemektedir.

Bize Ulaşın