İndirim!
79,00  59,00 
289,00 
İndirim!

İNDİRİM

Safran Must Elbise

129,00  99,00 
İndirim!
129,00  99,00 
İndirim!
129,00  99,00 
İndirim!
Stokta yok
79,00  59,00 

Kadın Elbise Modelleri ve Fiyatları

Kadınların genellikle tek parçalı kombinlerde öncelik tanıdıkları kıyafetlerin başında elbiseler yer almaktadır. Her mekânda kullanmaya uyumlu modellerde tasarlanırlar ve kumaşlarına göre yaz ya da kış mevsimlerinde giymek için uygun olabilirler. Scuba kumaş kış mevsiminde kullanılabilecek elbise modellerinde yer alırken, krep kumaş genellikle yazlık elbise modellerindeki kullanımıyla karşımıza çıkmaktadır.

Trend renk, desen ve model seçeneklerine özen göstererek tasarımlarını sizlerle buluşturan Aybikestil'de, birçok elbise modeli bulunuyor. Modellerimizi inceleyerek size en çok yakışacağını düşündüğünüz elbiseyi mağazamızdan güvenli ödeme yöntemleri aracılığıyla satın alabilirsiniz.

Elbise Modelleri


Mağazamızda bulunan elbise modelleri yeni sezon trendlerini takip ederek tasarlanmıştır. Bu nedenle her stile ve her yaşa hitap edebilecek bir model bulmanız mümkündür. Büzgü elbise modelleri, hareketli tasarımlarıyla giyim zevkinizi ön plana çıkaracak modellerdir. Zarafetini vurgulayacak bu modelde krep kumaş kullanıldığı için, yaz aylarında kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

Özellikle rahat kesimi sayesinde, farklı tarzlara kusursuz bir şekilde uyum sağlayacaktır. Geometrik desenli seçeneklerin yanı sıra siyah, bej ve haki renk seçenekleri bu modelde yer almaktadır. Standart bedeni, birçok vücut tipinde kullanım için idealdir. Yaz aylarında giyebileceğiniz bir diğer krep kumaşından üretilen elbise modelimiz, fırfır elbiselerdir. Bu model, genç yaştaki bayanların bile kolaylıkla tercih edebileceği bir tasarıma yer vermektedir. Fırfırlı eteği, yaz aylarında capcanlı ve hareketli kombinler yapmanıza imkân tanır. Standart bedendir, kübik desenli modelin haricinde mavi ve tarçın renk seçenekleri bu modelde yer almaktadır.

Uniq elbise modelleri, sık örgüyle elde edilen scuba kumaşı ile tasarlanmaktadırlar. Bu kumaş su geçirgenliği minimum olduğu için, uniq elbise modellerimiz kış ve bahar aylarında kullanım için son derece uygundur. Bol kesimleri, standart bedenin her vücut tipiyle rahat bir şekilde kullanımına olanak tanımaktadır. Mağazamızda bu modeli camel, siyah ve beyaz renklerde bulabilirsiniz.

Elbise Kombin Önerileri


Elbiselerle yapılan kombinlerde aksesuarlar ve ayakkabılar fazlasıyla kullanılmaktadır. Çünkü elbiseler zaten tek parçalı takımlar oldukları için, ekstra kıyafet giymeye çoğu zaman ihtiyaç yoktur. Büzgü elbiseleri ceket, topuklu ayakkabı kombiniyle kullanabilir, zarafetinizi vurgulayacak bu kombini davetlerde veya günlük giyimde kullanabilirsiniz.

Fırfır elbiseleri uyumlu bir çanta ve açık ayakkabıyla kullanmanız mümkündür. Bu kombin özellikle yaz aylarında size rahatlık sağlayacaktır. Kombinde dilerseniz açık ayakkabı yerine babet de kullanabilirsiniz. Uniq elbiseleri bot, çanta ve şal kombiniyle giyebilirsiniz. Şal kombininize hareket katar ve bot ise kış kombininizi tamamlamamıza yardımcı olur.

Elbise Nasıl Seçilir?


Elbise seçiminde vücut tipleri, kimi zaman doğru elbiseyi belirlemeniz için oldukça önemlidir. Örneğin kalça, karın ya da bel bölgenizde bulunan fazlalıkları A kesime sahip olan uniq model elbiselerimizle kapatabilir, zarafet timsali görünümünüzle dikkatleri kolaylıkla üzerinize toplayabilirsiniz. Dikdörtgen bir vücut tipi için büzgü elbise modellerimiz oldukça iyi bir seçimdir. Dilerseniz bel oyuntunuzu uygun bir kemer eşliğinde vurgulama şansınız da vardır. Beliniz kalınsa ince kemer, inceyse de geniş bir kemer kullanmaya dikkat etmekte yarar var. Kum saati vücut tipinde fırfırlı elbiseler sanki üstünüze özel dikilmiş gibi görünecektir. Bu da çarpıcı bir görünüme kavuşmanız için oldukça uygundur.
Para Birimi
TRYTürk lirası
EUR Euro