Kadın Takım Modelleri ve Fiyatları

Kadınların birçok mekâna uyumlu bir giyime sahip olmasının en kolay yolu, takım kıyafetlerdir. Davetlerde, iş yerinde veya günlük hayatta her ortama uyum sağlamanıza yardımcı olacak takım kıyafetler aynı zamanda yıldız gibi parlamanızı da sağlar.

Kaliteye öncülük eden Aybikestil’de farklı kumaşlarla ürettiğimiz ve sizlerin beğenisine sunduğumuz pantolonlu ve etekli takım kıyafet seçeneklerimiz bulunuyor. Puf ve scuba gibi özel kumaşları kullanarak ve farklı beden yapılarına uyacak şekilde tasarladığımız modellerimizi şimdi inceleyebilir, dolabınıza renk katabilirsiniz.

Kadın Takım Modelleri

Kadın takım modellerimizde pantolonlu takımlarımızdan ilki, scuba cute serisidir. Bu seride yer verdiğimiz modellerimizde scuba kumaşı kullandık ve farklı renklerle özel bir tasarım oluşturduk. Scuba cute serimizde beyaz, yeşil, camel ve siyah renk seçenekleri bulabilir standart beden seçeneğiyle her beden yapısına uyumlu olduğunu görebilirsiniz.

Slo serisi takım modellerimizde scuba ve puf kumaşı kullandık. Yakası yüksek olan bu modeller, her yaşa ve her stile uyumlu son derece özgün bir stildir. Trend renklerle bej, tarçın, siyah ve beyaz modelli slo takım elbise modellerimiz mağazamızda yer almaktadır.

Scuba zip serimizde birbirinden canlı renklere ve scuba kumaşı üretimine yer verdik. Standart bedenli modellerin tarçın, yeşil, camel, bordo, siyah ve beyaz renkleri bulunuyor. Pantolonlu bu takımlar, kalitesiyle farklı birçok ortamda kullanılabilir.

Puf zip serimizde puf kumaşı kullandık ve yine zevkli renk seçimleriyle bayanlara aradıkları kaliteyi sunmaya özen gösterdik. Standart beden bu modele de bej, bordo, beyaz, füme ve siyah renklerle sahip olabilirsiniz.

Scuba etekli serisi, etekli takım elbise modellerimizi içermektedir. Dökümlü ve pileli eteği ve son derece şık üstüyle her mekânda gözde olmanızı sağlayacak scuba kumaşından üretilen bu seriye siyah, beyaz, bordo, yeşil, tarçın ve camel renklerle çeşitlilik getirdik.

Bu sayede her kadın dilediği rengi seçmekte özgür olabiliyor. Scuba etekli takımlarımız genç yaştaki bayanlara bile hitap ettiğinden, takım elbise seçeneklerimiz arasında en gözde seçeneklerden birisi olarak ön plana çıktığını söyleyebiliriz.

Takım elbise modellerimizi uygun ödeme koşullarımızla ve taksitlendirme seçeneklerimizle satın alabilir, her ortamın göz kamaştıran yıldızı olabilirsiniz.
Para Birimi
TRYTürk lirası
EUR Euro