– İletişim: Bize web sitemizden, whatsapptan veya mail yolu ile ulaşabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz 10:00-19:00 arasıdır. Pazar günleri çalışmamaktayız.
destek@aybikestil.com / 0507 922 17 52
İade veya değişimlerde yollanılacak adres: Emaar Square Heights Ünalan Mahallesi, Emaar Square Heights, Libadiye Cd No 82 D:501, 34700 Üsküdar/İstanbul
– Sipariş: Web sitemizden online olarak rahatlıkla ve beklemeden siparişinizi verebilirsiniz. Destek almak için de whatsapp butonunu kullanarak müşteri danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Stoklu ve mevcut ürünler satıldığında hemen kargo yapılmaktadır. Yeni dikim ve özel siparişler ise ortalama yedi iş günü içerisinde hazırlanmaktadır. Hazır stoklu ürünlerde değişim veya iade olmaktadır. Özel dikim ve ekstra özellikli siparişlerinizde iade ve değişim yapılmamaktadır. Size özel üretimlerde ücret havale ile alınıp, sonra dikim aşamasına geçilmektedir ve iade mümkün değildir. Tüm iletişimi whatsapp kanalı ile gerçekleştirebilirsiniz.
– Showroom: Ürünlerimizi deneyerek almak isteyenler randevu sistemi ile yerimizi ziyaret edip alışveriş yapabilmektedirler. Randevu almak için: 05079221752 whatsapp hattımızı kullanabilirsiniz.
– Teslimat ve Kargo: Kargo bedeli alıcıya aittir. PTT kargo ile yollanılmaktadır. Kapıda ödeme bedeli tarafımızdan ödemenmektedir. Müşteriden kapıda ödeme ücreti alınmamaktadır. Ürününüz kargoya verildiğinde markamız tarafından ve aynı zamanda PTT’den telefonunuza bilgi mesajı yollanılmaktadır. Gelen mesajdaki kargo takip numarası ile paketinizin durumunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca web sitemiz size otomatik bilgilendirme de yapmaktadır.
– Ödeme: Ptt ile kapıda nakit ödeme. Banka havalesi. Web sitemizden kredi kartı ile ödeme.
– Yurt dışından sipariş: Bankamızın euro hesabına havale, western union veya paypall ile ödeme yaptıktan sonra siparişiniz hazırlanmaktadır. Ödemelere kargo bedelini de ekleyerek kabul etmekteyiz. Kargo bedelini öğrenmek için bize whatsapp veya mail yolu ile ulaşabilirsiniz.