Kadın Gömlek Modelleri Esintisi

Kadın modasında genellikle resmi giyim stillerinde kendine yer bulan gömlek modelleri, birçok giyim stilinde de oldukça şık bir kıyafet olarak ön plana çıkabiliyor. Aybikestil mağazamız tarafından sizlere hemen hemen dört mevsim giyebileceğiniz gömlek modelleri sunuyoruz.

Pamuk ve gabardinden özenle dokunan modellerimiz, şıklığı ve zarafeti en kaliteli haliyle yakalamanız için birebirdir. Modayı her zaman yakından takip edebileceğiniz trend gömlek modellerimizle göz alıcı ve çarpıcı kombinler oluşturabilirsiniz. Üstelik uygun fiyatlarımız satın alımlarınızı kolaylaştırmaktadır.

Kadın Gömlek Modelleri

Pamuk over gömlek modellerimiz, pamuklu kumaştan dokunan oldukça şık kesimli modellerdir. Etek boyu arkadan daha uzun olan bu modelleri kilolu bayanlar bile rahatlıkla kullanabilir, vücutlarına zarif bir görünüm kazandırabilirler. Birçok vücut tipine uygun olan standart bedende tasarladığımız pamuk over gömlek modelimizde bej, beyaz ve mavi renk seçeneklerine yer veriyoruz.

Flu gömlek modelimiz, stoklarımızda devamlı tükenen en gözde gömlek seçeneğimizdir. Biye detaylı, kemerli ve cepli bu modeli dört mevsim kullanabilirsiniz. 34-46 beden giyinen bayanların rahatlıkla kullanabilecekleri flu gömlek modelimiz, pamuklu kumaşla dokunmuştur. Her mekânda ve her stilde yer verebileceğiniz gözde stili, yeni sezonun trendidir.

Son yıllarda gözde bir model haline gelen ters gömlekler, mağazamızda yer verdiğimiz gömlek modelleri arasında yerini almıştır. Gabardin-pamuk kumaşa sahip olan bu modelde standart bedene yer veriyoruz. Gömleklerin klasik ve zamansız rengi olan beyaz renk seçeneğiyle ters gömlek modelini mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Gömlek Kombin Önerileri

Gömlek modellerimizle yapabileceğiniz çok şık kombinler bulunmaktadır. Ters gömlek modelimizi kumaş pantolon ve babetle kombinleyerek kullanabilirsiniz. Bu model kalça, bel ve basen bölgesinde kilo sorunu yaşayan bayanlar için son derece uygundur ve yapacağınız kombin, vücudunuzun oldukça zarif görünmesine yardımcı olacaktır.

Flu gömlek modelimizi, topuklu ayakkabı ve ceket modelleriyle kullanabilirsiniz. Bu stilin modasının hiç eskimediğini ve iş kıyafeti olarak ya da resmi davetlerde bu kombini özgüveninizi açığa çıkartmak için kullanabileceğinizi söyleyebiliriz.

Pamuk over gömlek modellerimizi pilise etek veya pantolon kombiniyle kullanabilir, topuklu ayakkabı ve çantayı bu kombine ekleyerek günlük giyiminizi tamamlamış olursunuz.
Para Birimi
TRYTürk lirası
EUR Euro