Kadın Eşofman Modelleri ve Fiyatları

Spor stilin gözde parçası olan eşofman, kadın giyiminde kombinlere rahatlık sağlayan en önemli giyim ürünüdür. Eşofman altları veya sweatshirt modelleri olarak ayrı ayrı tasarlanabiliyor ve uyumlu modelleri dilediğiniz gibi kombinleye biliyorsunuz. Pamuk ve puf kumaşı, eşofman modellerini daha kullanışlı bir hale getiriyor.

Bu sayede eşofman modelleri dört mevsim giyilebiliyor. Aybikestil mağazamızda farklı modellerde tasarlanan eşofman altı ve sweatshirt seçenekleri bulabilir, spor stili giyimlerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Özellikle sağlığınıza değer veren bu materyaller, eşofman modellerini spor yaparken kullanmanıza da imkân tanımaktadır.

Eşofman Modelleri


Eşofman altı modellerimiz, 3 iplik pamuk dokuma ile tasarlanıyor. Standart beden olduklarından, hemen hemen her vücut tipiyle uyumlu kullanım sunuyorlar. Dilerseniz eşofman altlarını evde, dışarıda ya da spor yaparken kullanabilirsiniz. Spor yaparken esnek yapılı dokuması sayesinde hareketlerinizi hiçbir şekilde kısıtlamayacaktır. 3 iplik eşofman altı modellerinde füme ve beyaz renk seçenekleri bulunuyor.

Puf eşofman altı modellerimiz, puf kumaşıyla tasarlanıyorlar. Bu kumaş daha esnek bir yapıya sahip olduğu için, vücudunuzu devamlı hareket ettirmeniz gereken pilates ve yoga gibi sporları yaparken özellikle bu kumaşla ürettiğimiz eşofman altı modellerine öncelik tanımanızda yara vardır. Standart beden bu modeli bej renkte mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Sweatshirt modellerinde yine 3 iplik pamuk dokumaya yer veriyoruz. Kapüşonlu ve cepli tasarımları sayesinde farklı mevsimlerde kullanabilirsiniz. Beyaz ve füme renklere sahip bu modelimizde standart beden seçeneği bulunmaktadır.

Eşofman Nasıl Seçilir?


Eşofman seçiminde vücut tipi ve kullanım şekli gibi kriterler önemlidir. Kalın bacaklarınız varsa, üzerinize oturan modeller yerine, bol kesimli modelleri seçebilirsiniz. Boyunuz kısaysa, paça boyu bilek hizasının biraz üzerinde bir modele yönelmekte fayda vardır. Kalçalarınızdaki fazlalıklardan şikâyetçiyseniz, spor kombinlerinizi sweatshirt modellerimizle tamamlayabilirsiniz.

Eşofman modellerini günlük hayatta kullanacaksanız, dilediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz. Fakat spor yaparken kullanılacak modellerde farklı özellikler aramak gerekiyor. Örneğin koşu ve yürüyüş gibi bir spor yaparken, 3 iplik pamuk dokumalı eşofman altı modellerimizi kullanmanızda hiçbir sakınca yoktur. Pilates, yoga ve jimnastik gibi bedeni yoğun bir şekilde hareket ettirmek gereken sporlarda puf kumaşlı eşofman altı modellerimiz, istenen esnekliği size sağlayacaktır.
Para Birimi
TRYTürk lirası
EUR Euro